Smart Foundation — 28 вересня 2021

Smart Foundation долучився до дискусії у Хотині

Нові принципи роботи бібліотек – тема дискусії, у якій взяли участь онлайн представники Smart Foundation. На заході, організованому БФ Бібліотечна країна та Хотинською міською публічною бібліотекою, обговорювався світовий та український досвід ревіталізації бібліотек та найкращі зразки оновлення закладів.

Директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська та керівник програми Smart Простір Ігор Хаджинов радо поділилися досвідом перетворення бібліотеки в смт Козельщина на сучасний культурно-освітній Smart Простір та відповіли на запитання бібліотечної спільноти.

Учасники дискусії ознайомилися із презентацією Простору та запроваджених там програм. Відео про оновлену бібліотеку у Козельщині вразило всіх масштабами змін за короткий термін. Подивитися фільм можна за посиланням: https://youtu.be/kKP8W7HJKqs

Готові спільними зусиллями допомагати змінювати бібліотеки та наповнювати їх новими сенсами, сучасними навчальними програмами для всіх вікових груп. Smart Foundation впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства.

CRM-форма з'явиться тут