Smart Foundation — 6 вересня 2021

Полтавська обласна бібліотека стане сучасним культурно-освітнім простором!

6 вересня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Благодійною організацією Smart Foundation та Департаментом культури і туризму Полтавської ОДА щодо трансформації Полтавської ОУНБ ім. І. П. Котляревського в сучасний громадський культурно-освітній простір.

Свої підписи під документом поставили директорка Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Ірина Удовиченко та директорка БО Smart Foundation Наталя Баришпольська.

На заході також були присутні народний депутат України Дмитро Нальотов, заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко та колектив Полтавської ОУНБ ім І. П. Котляревського.


Керівник програми Smart Space Ігор Хаджинов представив візуалізацію ревіталізації закладу, який є одним із найбільших у Полтаві. Згідно з робочим варіантом, на понад 9 000 метрів квадратних загальної площі діятимуть марковані зони легкого доступу, мультимедійного простору, виставкові та лаундж-зони, дитяча спеціалізована бібліотека, а також комп’ютерний клас, постійні тематичні виставки. Окрім основних поверхів, проєктом передбачене функціональне навантаження підвальних приміщень та покрівлі, облаштування прилеглої території. Для зручності відвідувачів планується облаштувати літню терасу, кафе, просторі конференц-зали, коворкінг-центр. Цей варіант концепції створення нового, сучасного культурно-освітнього простору, який би давав багато можливостей для навчання й саморозвитку, буде ще допрацьовано та удосконалено.


Нагадаємо, що у 2020 році Smart Foundation перетворив Козельщинську центральну районну бібліотеку ім. О. Гончара на сучасний громадський культурно-освітній простір з інноваційним підходом до функціонального призначення.


Фонд продовжує надавати підтримку та розвивати заклад. У Smart Просторі Козельщина створено безліч можливостей для навчання, роботи та дозвілля. Книжковий фонд поповнено сучасними виданнями всіх літературних жанрів, започатковано та постійно проводяться культурні й освітні програми для підлітків та дорослих.

Фото пресслужби Полтавської ОДА

CRM-форма з'явиться тут