Smart Foundation — 10 листопада 2021

Незабаром #ЩедрийВівторок – подаруй книги буккросингу!

Благодійна організація Smart Foundation вже вдруге долучається до глобального руху добрих справ, який в Україні проходить як #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday). З 10 по 30 листопада оголошуємо збір книг «Подаруй книжку буккросингу» для конструкції біля громадського культурно-освітнього Smart Простору в смт Козельщина на Полтавщині. Збираємо також книги для буккросингової полички, яку Smart Foundation незабаром встановить у селі Тищенки Шишацької селищної ради.

Це можуть бути нові книги чи просто у хорошому стані, але обов’язково українською мовою. Раді будемо отримати художню літературу – сучасні українські та світові бестселлери і класику, книги на екологічну тематику та навіть якісну періодику.


«Фонди сільських бібліотек практично не оновлюються, тому сьогодні буккросингові полички надають людям доступ до читання якісних сучасних книг. Їх можна легко поповнювати та привчати читачів до книжкового обміну. Зміни у Козельщині теж починались із буккросингу, і хоча зараз ми кардинально оновили фонди та зробили сучасний простір на базі бібліотеки, поличка не втратила актуальність. Люди продовжують обмінюватись книгами, приїздять навіть з інших селищ, і це дуже круто», - вважає директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська.


Бажаючим долучитися до нашої акції необхідно до 30 листопада надіслати книги в смт Козельщина.

Напишіть нам у приватні повідомлення у Facebook або Instagram і ми надамо контакти, щоб ви реалізували свій добрий намір. А 30 листопада розповімо про всіх благодійників, які підтримали наш буккросинг. Робити добро - просто!


Нагадуємо, що у 2020 році Благодійна організація Smart Foundation відкрила буккросингову поличку та новий громадський культурно-освітній Smart Простір в смт Козельщина на Полтавщині.


#ЩедрийВівторок - це міжнародний благодійний рух, який об’єднує людей заради допомоги один одному. Він виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився усім світом. Україна ж приєдналася у 2018 році.


У 2021 році #ЩедрийВівторок відзначають 30 листопада. Цього дня учасники долучаються часом, талантом та грошима; влаштовують акції на користь некомерційних організацій; впроваджують фандрейзингові кампанії.


Долучайтеся, запрошуйте до участі друзів, ставте #ЩедрийВівторок та 30 листопада розповідайте у своїх соцмережах про добрі справи.


Наші соцмережі:

Facebook

Instagram

Youtube

CRM-форма з'явиться тут