Smart Foundation — 18 листопада 2021

Переможці конкурсу "Бібліотека року" отримали призи від Smart Foundation!

Директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська взяла участь у щорічній звітно-виборній конференції Української бібліотечної асоціації. Захід проходив онлайн, під час якого і відбулася процедура нагородження.

Вже кілька років поспіль ми співпрацюємо з Українською бібліотечною асоціацією та беремо участь у її заходах. Нас об’єднує бібліотечна справа, за яку ми щиро вболіваємо, бо у 2020 році Smart Foundation відкрив сучасний культурно-освітній Smart Простір на базі районної бібліотеки у Козельщині на Полтавщині. Ми реалізували модель ревіталізації бібліотек, яку можна поширювати в Україні.


Проте зараз ми виступили в іншій іпостасі – як спонсори конкурсу УБА «Краща бібліотека року».Отже, подарунки від Smart Foundation - чудові нові айпади отримали:

  • Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка за інклюзивний проєкт «Особлива книга для особливих дітей»
  • Олександрійська центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю. Гагаріна, Кіровоградська обл. за проєкт «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики»
  • «Публічна бібліотека Добропільської міської територіальної громади», Донецька обл. за проєкт «Медійно-цифрова освіта в бібліотеці».

Щиро вітаємо переможців! Завдяки вам і вашим зусиллям бібліотечна справа живе та розвивається!


Наші соцмережі:

Facebook

Instagram

Youtube

CRM-форма з'явиться тут