Smart Foundation — 4 вересня 2021

Оголошуємо переможців SF Summer’21 Go Run!

Літній біговий марафон за програмою Smart Спорт від Smart Foundation завершено. Протягом трьох місяців участь у забігу взяло більше п’ятидесяти людей із Козельщинської та Новогалещинської громад Полтавщини. Умовою челенжу було бігати на невеликі відстані, але регулярно, бо у боротьбі за призи важливою була саме кількість пробіжок та їх регулярність, а не велика дистанція.

Це було неймовірно! Загальна відстань марафону, яку разом подолали учасники з червня по серпень, склала 4803 км, а загальна кількість пробіжок - 1159! А ще сотні зроблених селфі та фото під час бігу, нові знайомства і драйв від змагання з односельчанами.

За сприяння Smart Foundation учасники виграли супер призи: з 1 по 10 місце - фітнес трекери та футболки з браслетами, а з 11 по 17 місце - крутезні футболки.

Вітаємо переможців! Дякуємо всім за участь, особливо тим, для кого біг став корисною звичкою.

Smart Спорт – програма з популяризації здорового способу життя серед жителів маленьких містечок та сіл України шляхом надання можливостей для занять спортом у регіонах. Спрямована на інформування, мотивування та надання практичних інструментів щодо розвитку фізичних можливостей людей, які мають намір всебічно розвиватися. Започаткована у Козельщинській громаді на Полтавщині. Охоплює чотири напрямки фізичної активності для людей різного віку – біг, скандинавська ходьба, функціональні тренування та йога.

Місія – формування розумного та здорового населення України, яке здатне самостійно будувати своє майбутнє.

CRM-форма з'явиться тут