Smart Foundation — 9 жовтня 2021

На КочурФесті розповіли про Smart Простір

Днями на Київщині відбувся фестиваль перекладачів КочурФест, у тематичних заходах якого взяв участь представник Smart Foundation - керівник програми Smart Простір Ігор Хаджинов. Зокрема, у дискусії щодо реконструкції та створення нового формату бібліотеки для дітей Ірпеня. Він поділився досвідом ревіталізації бібліотеки у Козельщині та створенням на базі закладу культурного-освітнього Smart Простору.

Ігор Хаджинов продемонстрував присутнім фото- та відеоматеріали про оновлену бібліотеку у Козельщині та розповів, якими навчальними програмами та активностями фонд залучає людей до саморозвитку та читання. Насамперед, як вдалося зацікавити дітей відвідувати заклад, більше того – волонтерити у Просторі. Радо допоможемо створити креативний простір і у Ірпінській міській бібліотеці для дітей.


Smart Foundation долучився до фестивалю на запрошення організатора та нашого партнера - видавництва «Саміт-Книга», один із співзасновників якого Ігор Степурін особисто відвідав Козельщину та міг на власні очі побачити зміни у селищній бібліотеці. Нещодавно до Smart Простору завітала і виконавча директорка БФ «Бібліотечна країна» Люсьєна Шум, яка теж позитивно оцінила оновлення закладу та навчальні програми, запроваджені там Smart Foundation.


Нагадаємо, що мета КочурФесту - поширення української культури за кордоном. Кілька років поспіль його відвідують письменники та перекладачі з інших країн, зокрема й з Європи. Третій Міжнародний фестиваль тривав 8-10 жовтня у Києві та Ірпені. У заході взяли участь письменники з Туреччини, Франції, Італії, Португалії.

Про Smart Простір читайте за посиланням: https://sf.org.ua/smartprostir/

CRM-форма з'явиться тут