Smart Foundation — 30 жовтня 2021

Cкандинавська ходьба вже у Козельщині!

30 жовтня відбулося перше тренування зі скандинавської ходьби у Козельщині. Неймовірні емоції, море позитиву отримали учасниці одного із найдоступніших видів рухової активності. «Першопрохідці» займалися з професійним тренером із Кременчука, яка щосуботи приїздитиме на запрошення Smart Foundation.

Скандинавська ходьба набуває популярності в Україні. Цей вид спорту практично не має протипоказань і доступний для кожної людини, незалежно від віку і фізичної підготовки. Вона ідеально підходить для безпечного схуднення, оздоровлення організму, профілактики та лікування опорно-рухової та серцево-судинної систем, мігрені, синдрому хронічної втоми, поліпшення роботи внутрішніх органів. Також допомагає швидко відновити форму молодим мамам та людям, які перенесли інфаркти, інсульти, операції. І все, що потрібно – просто ходити із спеціальними палицями, які тренують майже всі групи м’язів. Їх видають на час тренування. Про все це перед заняттям розповіла тренер Світлана Остапенко.

А далі розпочалося найцікавіше - учасниці пробного заняття зібралися біля Smart Простору на драйвову руханку. Ці вправи допомогли розігрітись перед самою ходьбою та налаштуватись на позитив. Тож після настанов тренера, жінки легко і вправно пройшлись з палицями до озера і кілька кілометрів вулицями Козельщини. Потім – весела заминка і відпочинок у Просторі з чаєм та першими враженнями від скандинавської ходьби. Цю новацію жінки оцінили дуже добре, тож вирішили тренуватися щосуботи. Місце зустрічі – Smart Простір!

Це вже друга активність в межах програми Smart Спорт від Smart Foundation. Після літнього бігового марафону за участі молоді, зараз скандинавська ходьба об’єднала більш доросле покоління. Проте молодь і тут себе спробувала, бо рух – це життя! Заняття поки у малих групах. Приєднуйтесь!

А нашим першим учасницям щиро дякуємо за чудове тренування!

CRM-форма з'явиться тут