7 ВЧИТЕЛІВ ТА 4 УЧНІВ-ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД ОТРИМАЛИ СТИПЕНДІЇ ВІД SMART FOUNDATION

26 червня 2020 року в смт Козельщина на Полтавщині відбулося нагородження призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та вчителів, що їх підготували, Благодійною організацією Миколи Сушка Smart Foundation.

Протягом року, починаючи з червня 2020-го, стипендії отримуватимуть четверо учнів-призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а також семеро вчителів, які підготували призерів у Козельщинському районі. 

«Наш стипендіальний проєкт із підтримки призерів учнівських олімпіад покликаний мотивувати учнів до саморозвитку та навчання. Ми також підтримуємо вчителів, які допомагали в підготовці та сприяли успіхам наших стипендіатів. Вітаємо всіх стипендіатів і бажаємо натхнення та наполегливості для подальших звершень», — сказала під час урочистого вручення стипендій директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська. 

Присутня на врученні завідувачка інформаційно-ресурсного методичного центру Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради Тетяна Петрівна Березовська привітала учнів-призерів та вчителів зі здобуттям стипендії та подякувала благодійній організації за підтримку вчителів та обдарованих дітей Козельщинсього краю. 

«Особливий учень серед стипендіатів, учень року, хлопець який здобув чотири призових місця, — Назар Зіненко. Ми дуже ним пишаємося. Окрім нього, призерами стали Захар Зіненко, Аня Тесля та Марія Костина. Дуже приємно, що ці діти прославляють наш край. Хочу також подякувати вчителям та організаторам заходу, нашим благодійникам з організації Smart Foundation та Миколі Сушку», — наголосила Тетяна Петрівна. 

Вручення сертифікатів проходило поблизу пам’ятника видатному вченому Козельщинького району Михайлу Остроградському. Завідувачка районного методичного кабінету Сектору освіти Козельщинської районної державної адміністрації Полтавської області Тетяна Олександрівна Бражник побажала стипендіатам працювати над тим, щоб їх надбання були таким ж вагомими для українського народу, як і надбання Остроградського.  

«Знаково, що наше зібрання проходить біля пам’ятника видатному вченому Михайлу Остроградському, адже його, дійсно, називають людиною, яка саме себе зробила. Бажаю, щоб вас так само колись згадували, як і цього видатного вченого, і щоб ваші надбання стали надбанням усього нашого народу», — привітала Тетяна Олександрівна та додала, що дуже вдячна благодійній організації Smart Foundation та Миколі Сушку за те, що підтримує дітей та вчителів Козельщини. 

Під час урочистого заходу, сертифікати на отримання річної стипендії вручили: 

• учню Козельщинського ліцею Назарію Зіненку за ІІ місце з української мови та літератури, ІІ місце з географії, ІІ місце з історії, ІІІ місце з російської мови та літератури ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; 

• учню Козельщинського ліцею Захару Зіненку за здобуте ІІІ місце з історії ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; 

• учениці Козельщинського ліцею Марії Костиній за ІІ місце з біології ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; 

• учениці Лутовинівської гімназії Анні Теслі за ІІІ місце з біології ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. 

Також сертифікати отримали семеро вчителів Козельщинського району, а саме: Абрамова Лариса Михайлівна, вчителька Козельщинського ліцею, за підготовку призера з історії ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; Білаш Надія Борисівна, вчителька Козельщинського ліцею, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології; Вербич Валентина Олексіївна, вчителька Козельщинського ліцею, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури; Гай Юлія Іванівна, вчителька Лутовинівської гімназії, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології; Гуревич Олена Іванівна, вчителька Козельщинського ліцею, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із географії (посмертно, стипендію отримали її батьки — Світлана Сергіївна та Іван Петрович); Ковтун Валентина Іванівна, вчителька Козельщинського ліцею, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури; Легка Тетяна Олександрівна, вчителька Козельщинського ліцею, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. 

Наприкінці заходу директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська ще раз привітала всіх стипендіатів, побажала натхнення для подальших звершень та побажала йти до своєї мети.