SMART FOUNDATION — 19 листопада 2022

Інтелектуальні студії з Ігорем Козловським

Які цінності роблять людину людиною? За які сенси ми зараз воюємо? Що таке Свобода, Гідність, Любов? Про це та багато іншого говорили на «Інтелектуальних студіях у Smart Просторі» з Ігорем Козловским - громадським діячем, релігієзнавцем та кандидатом історичних наук. Це спільний проєкт з PEN Ukraine, який проходить у Козельщині на Полтавщині.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 2 жовтня 2022

Інтелектуальні студії з Вадимом Карп‘яком

Чому українці – лідери в Європі з виживання? Що таке свобода слова в умовах війни, які проблеми існують в українській журналістиці, які маніпуляції циркулюють в медіа та соцмережах? Про все це говорили з Вадимом Карп‘яком - журналістом, телеведучим та членом наглядової ради фонду «Повернись живим». «Інтелектуальні студії у Smart Просторі» - спільний проєкт Smart Foundation та PEN Ukraine, які раз на місяць проходять на Полтавщині.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 17 вересня 2022

Учасники GoRun отримали призи та подарунки

За сприяння Smart Foundation справжнє свято влаштувала собі спільнота бігунів у Козельщині. Урочисте нагородження у Smart Просторі з великою кількістю різних призів, потім пробіжка та тренування - і все це за регулярні пробіжки протягом літа та прагнення до здорового способу життя, навіть в умовах воєнного стану.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 2 вересня 2022

Біговий челендж GoRun завершено!

Вже вдруге пройшов літній біговий челендж від Smart Foundation для жителів Козельщинської та Новогалещинської громад на Полтавщині. Цього року протягом трьох місяців взяли участь 30 активних бігунів. Вони постійно виходили на пробіжки, щоб зробити спорт корисною звичкою. Нагородження переможців вже незабаром!

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 11 серпня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: подкаст з Ольгою Омельянчук

Вийшов одинадцятий подкаст спецпроєкту «Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні». Його героїнею стала Ольга Омельянчук - репортерка видання Reporters та керівниця відділу комунікацій фонду «Повернись живим». Вона розповіла про людяне висвітлення війни, турботу про себе й інших і непублічність.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 28 липня 2022

Фонтан-аератор від Smart Foundation

Під час війни ми продовжуємо втілювати наші проєкти. Сьогодні, у День Української Державності, відбувся запуск аераційного фонтану на ставку в смт Козельщина на Полтавщині. Ми назвали його символічно – Фонтан Відродження.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 28 липня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст з Дмитром Крапивенком

Вийшов десятий подкаст спецпроєкту «Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні». Його героєм став Дмитро Крапивенко - шефредактор програми «Зворотній відлік» на телеканалі «UA:Перший», колишній головний редактор «Українського тижня» - про армію, (не)важливість політичних тем і точки неповернення.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 23 липня 2022

Інтелектуальні студії з Діаною Клочко

Чому для росіян так важливо володіти іконами княжої доби, і до чого тут «побєдобєсіє»? Які саме речі мають бути обов’язково повернуті в Україну? Про це йшлося під час виступу відомої мистецтвознавиці Діани Клочко, яка взяла участь в «Інтелектуальних студіях у Smart Просторі». Це спільний проєкт Smart Foundation та PEN Ukraine, який проходить в смт Козельщина на Полтавщині.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 14 липня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст із Вадимом Карп’яком

Героєм дев’ятого подкасту спецпроєкту «Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні» став один із авторитетних журналістів, радіо- та телеведучий Вадим Карп’як. Він розповів про власний досвід повернення до Бучі, три місяці життя в редакції і професійну здатність українців до виживання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 7 липня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст з Юлією Кочетовою

Документалістка й фотографка Юлія Кочетова розповіла про вагу передчуття, вплив війни на здатність відчувати та своє ставлення до смерті. Водночас Юлія переконана, що зараз відбувається найпотужніша і найкрасивіша історія про єднання усіх і цю єдність ми зможемо пустити в творення нової генерації, країни, цивілізації.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 26 червня 2022

Інтелектуальні студії із Зоєю Казанжи

Культурний фронт під час війни: як позбавитись постколоніального мислення? З такою темою «Інтелектуальні студії у Smart Просторі» повернулися до роботи в умовах війни. 26 червня на відверту розмову до Козельщини завітала членкиня PEN Ukraine, журналістка, громадська діячка, письменниця та волонтерка Зоя Казанжи. Зустріч відбулася в рамках спільного проєкту Благодійної організації Smart Foundation та PEN Ukraine, який раз на місяць проходить на Полтавщині.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 24 червня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст з Павлом Казаріним та Юрієм Мацарським

Журналіст, публіцист і телеведучий Павло Казарін та журналіст-міжнародник, радійник Юрій Мацарський разом вели програму «Подвійні стандарти», а тепер разом стали до лав ЗСУ. Юрій і Павло розповіли про рішення взяти до рук зброю, особливості армії та вплив війни на культуру.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 16 червня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст з Мар’яном Кушніром

Журналіст української служби «Радіо Свобода» Мар’ян Кушнір висвітлює російсько-українську війну з 2015 року. Це розповідь про емоції «на нулі», про страх на війні, особливості роботи на полі бою та журналістський фарт.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 9 червня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст зі Стасом Козлюком

Стас Козлюк - репортер, фотограф, який роками висвітлює російсько-українську війну.


Він розповів про відмінності війни першого етапу (від 2014 до 2022) і сьогодення, різницю в роботі українських та іноземних медіа та важливість людяності в журналістиці.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 2 червня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст із Єфремом Лукацьким

Фотокореспондент Associated Press Єфрем Лукацький понад 30 років документував війну в Чечні, Афганістані, Іраку, Придністров’ї, Україні. В новому епізоді подкасту він розповів про переживання війни у власній країні, пропаганду і фотографію як свідчення. Знімав від першого дня: ракета біля Голосіївської площі, бій на Шулявці, Гостомель, житомирська траса, Київська область, згодом ― Сумщина, Чернігівщина, Харків. Йому є що розповісти про побачене.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 27 травня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст із Севгіль Мусаєвою

Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва розповіла про вплив війни на роботу видання, переживання особистих трагедій та віру в повернення Криму, про те, як зараз Україна змінює правила гри міжнародної політики.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 21 травня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст з Аллою Кошляк

Ведуча Радіо НВ Алла Кошляк у довоєнному житті мала подкаст про північні країни, які просто обожнює. На Радіо Аристократи вела програму про бізнес, з тією ж темою працювала на «Громадському». Працювала на UA: Культура, писала про науку для журналу «Куншт» і подорожі для «34travel». Проте після 24 лютого, як і решта колег в Україні, Алла стала журналісткою, що розповідає про війну.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 14 травня 2022

Спецпроєкт «Тут-і-тепер»: Подкаст з Віталієм Портниковим

Віталій Портников ― журналіст, публіцист і письменник. Політичний аналітик в українських та іноземних медіа, оглядач «Радіо Свобода». Тривалий час працював у незалежних медіа Росії, проте ніколи не вважав себе російським журналістом. Він розповідає про аналітику в умовах війни, природу російської поведінки та очікування результату і зміненого світу.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 12 травня 2022

Smart Foundation підтримав проєкт про журналістів на війні

Мультимедійний спецпроєкт «Тут-і-тепер: Історії журналістів на війні» підготували спільними зусиллями команди PEN Ukraine, Премія імені Георгія Ґонґадзе та The Ukrainians за підтримки благодійного фонду Smart Foundation, Шведського ПЕН і Національного фонду на підтримку демократії.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 20 лютого 2022

Інтелектуальні студії із Сергієм Жаданом

Це був неймовірний за сенсами та кількістю людей захід, який відвідали не лише козельщани, а й жителі Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів. "Інтелектуальні студії у Smart Просторі" відвідав поет, прозаїк, перекладач, громадський діяч та рок-музикант Сергій Жадан.

Зустріч відбулася в рамках спільного проєкту Благодійної організації Smart Foundation та PEN Ukraine. Пропонуємо ознайомитись з головними тезами виступу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 29 січня 2022

Інтелектуальні студії з Андрієм Курковим

Роль еліт у суспільному житті: від громади до країни - непроста тема, з якою вийшли "Інтелектуальні студії у Smart Просторі" за участі відомого письменника та президента Українського PEN Андрія Куркова.

Нагадаємо, що це спільний проєкт Smart Foundation та PEN Ukraine, який раз на місяць проходить на Полтавщині.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 21 січня 2022

Ідею Великої Козельщини презентовано місцевим інтелектуалам

В Україні потрібно формувати культурно-освітні середовища, ядром яких мають стати місцеві інтелектуали, вчителі в глибинному сенсі цього слова. Саме такі осередки можуть виховати учнів – дієвців, які будуть якісно змінювати свої громади та зрештою й країну загалом. Про це йшлося на заході з нагоди 70-річчя відомого краєзнавця, письменника та педагога Полтавщини Григорія Сердюка на тему: «Ідея Вчителя: від 45 хвилин до всього життя».
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 28 грудня 2021

Підсумки роботи Smart Foundation за 2021 рік

Це був неймовірний рік, який допоміг нам отримати новий досвід, познайомитися з цікавими людьми та разом реалізувати проєкти у Козельщині на Полтавщині. Ми щиро вдячні цій громаді за участь та підтримку всіх починань Smart Foundation, бо це наші спільні досягнення. Отже, звітуємо про найцікавіше із чотирьох наших програм - Smart Школа, Smart Простір, Smart Спорт та Smart Медіа.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 19 грудня 2021

Віктор Андрієнко побував у Smart Просторі!

На День Святого Миколая Smart Foundation зробив книжкове свято для дітей Козельщинської громади на Полтавщині. На наше запрошення до Smart Простору завітав відомий актор, режисер, продюсер, письменник Віктор Андрієнко.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 10 грудня 2021

Smart Простір презентували на зустрічі керівників громад

Smart Foundation взяв участь у Форумі добросусідства громад та територій, де зібралися представники місцевої влади і бізнесу Полтавської та Дніпропетровської областей. Про успішний приклад створення Smart Простору розповіла директорка SF Наталія Баришпольська.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 20 листопада 2021

Стартував новий сезон Smart Всесвіту!

20 листопада у Smart Просторі відбулося перше заняття проєкту Smart Всесвіт для підлітків із сіл Кременчуцького району на Полтавщині. Учасників урочисто привітали представники Smart Foundation та селищний голова, а також тренери проєкту, які будуть навчати розумак soft skills, основам проєктного менеджменту та соціального підприємництва.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 18 листопада 2021

Переможці конкурсу "Бібліотека року" отримали призи від Smart Foundation

Директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська взяла участь у щорічній звітно-виборній конференції Української бібліотечної асоціації. Захід проходив онлайн, під час якого і відбулася процедура нагородження.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 10 листопада 2021

Незабаром #ЩедрийВівторок – подаруй книги буккросингу!

Благодійна організація Smart Foundation вже вдруге долучається до глобального руху добрих справ, який в Україні проходить як #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday). З 10 по 30 листопада оголошуємо збір книг «Подаруй книжку буккросингу» для конструкції біля громадського культурно-освітнього Smart Простору в смт Козельщина на Полтавщині. Збираємо також книги для буккросингової полички, яку Smart Foundation незабаром встановить у селі Тищенки Шишацької селищної ради.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 9 листопада 2021

У Козельщині написали Диктант національної єдності

Жителі Козельщинської громади взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності. 9 листопада у Smart Просторі зібралися ті, хто у День української писемності та мови приєднався до загальнонаціональної акції вшанування рідної мови.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 3 листопада 2021

У лекторії розпочався курс вивчення української мови

3 листопада у Smart Просторі стартував новий навчальний курс – «Українською вільно». За сприяння Smart Foundation започатковано практикум для всіх, хто хоче засвоїти граматику, зокрема й новації українського правопису, удосконалити мовлення та позбавитися суржику.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 30 жовтня 2021

Cкандинавська ходьба вже у Козельщині!

30 жовтня відбулося перше тренування зі скандинавської ходьби у Козельщині. Неймовірні емоції, море позитиву отримали учасниці одного із найдоступніших видів рухової активності. «Першопрохідці» займалися з професійним тренером із Кременчука, яка щосуботи приїздитиме на запрошення Smart Foundation.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 20 жовтня 2021

Валерій Маркус - у Smart Просторі!

У Smart Просторі на Полтавщині відбулася неймовірна зустріч та автограф-сесія з автором інтерактивної книги-бестселера «Сліди на дорозі» Валерієм Маркусом. Ветеран російсько-української війни, письменник та мандрівник відвідав заклад на запрошення Smart Foundation. Публікуємо основні тези виступу.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 16 жовтня 2021

Козельщани побували на фестивалі класичної музики

Викладачі Козельщинської музичної школи у Дніпрі послухали виступ скрипаля світової величини Беньяміна Шміда! За сприяння Smart Foundation 11 педагогам та трьом учням-скрипалям вдалося побувати на одному із концентрів в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Австрійська осінь».
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 11 жовтня 2021

Англійська для всезнайків

Ще одну мету Smart Foundation досягнуто - у Smart Просторі стартували безкоштовні заняття English for smarties! Вивчення англійської мови перетворюється тут на веселу подорож, тому що проходить в легкій ігровій формі. Обов’язкова умова - інтерактив, дружня атмосфера та гумор, але англійською!
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 9 жовтня 2021

На КочурФесті розповіли про Smart Простір

Днями на Київщині відбувся фестиваль перекладачів КочурФест, у тематичних заходах якого взяв участь представник Smart Foundation - керівник програми Smart Простір Ігор Хаджинов. Зокрема, у дискусії щодо реконструкції та створення нового формату бібліотеки для дітей Ірпеня. Він поділився досвідом ревіталізації бібліотеки у Козельщині та створенням на базі закладу культурного-освітнього Smart Простору.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 8 жовтня 2021

У Козельщині діти займаються 3D-моделюванням

У Smart Просторі 8 жовтня розпочав свою роботу гурток 3D-моделювання та друку. За сприяння Smart Foundation у бібліотеці з'явився сучасний 3D-принтер та можливість дітям навчитися самостійно «вирощувати» моделі. І все це під керівництвом фахівця, який навчає, як створювати власні неординарні проєкти.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 1 жовтня 2021

SF: Команді змін - 3 роки!

Smart Foundation був зареєстрований 26 вересня, а розпочав свою роботу 1 жовтня 2018 року. За короткий період ми встигли реалізувати багато освітніх проєктів. Так ініціатива Миколи Сушка продемонструвала нову якість українського меценатства, коли ресурси направлені на довгостроковий розвиток території та людей, які там проживають.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 28 вересня 2021

Smart Foundation долучився до дискусії у Хотині

Нові принципи роботи бібліотек – тема дискусії, у якій взяли участь онлайн представники Smart Foundation. На заході, організованому БФ Бібліотечна країна та Хотинською міською публічною бібліотекою, обговорювався світовий та український досвід ревіталізації бібліотек та найкращі зразки оновлення закладів.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 18 вересня 2021

На річницю Smart Простору влаштували свято нового формату

18 вересня свою першу річницю відсвяткував Smart Простір – оновлена сучасна бібліотека у Козельщині на Полтавщині. Жителі громади почали із забігу під дощем разом з чемпіонкою Європейських ігор, далі перейшли до «Міста можливостей» з роботами, дронаріумом, програмуванням і дитячими розвагами. А в цей час у приміщенні Smart Простору проходили автограф-сесії із відомими українськими письменниками та інтелектуальна дискусія про розвиток громад і створення культурно-освітніх просторів. Для невеликого селища це зовсім новий формат свята, запроваджений Smart Foundation, який розпочав зміни у громаді із ревіталізації старої бібліотеки.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 18 вересня 2021

Smart Foundation – партнер Львівського міжнародного бібліофоруму!

18 вересня Фонд взяв участь у Львівському міжнародному бібліофорумі, де виступив партнером заходу та приєднався до онлайн-обговорення справ бібліотечної сфери. Директорка Smart Foundation Наталія Баришпольська привітала всіх учасників, серед яких вже є багато наших друзів та колег.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 6 вересня 2021

Полтавська обласна бібліотека стане сучасним культурно-освітнім простором!

6 вересня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Благодійною організацією Smart Foundation та Департаментом культури і туризму Полтавської ОДА щодо трансформації Полтавської ОУНБ ім. І. П. Котляревського в сучасний громадський культурно-освітній простір.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 4 вересня 2021

Оголошуємо переможців SF Summer’21 GoRun!

Літній біговий марафон за програмою Smart Спорт від Smart Foundation завершено. Протягом трьох місяців участь у забігу взяло більше п’ятидесяти людей із Козельщинської та Новогалещинської громад Полтавщини. Умовою челенжу було бігати на невеликі відстані, але регулярно, бо у боротьбі за призи важливою була саме кількість пробіжок та їх регулярність, а не велика дистанція.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 26 серпня 2021

Команда Smart Foundation здійснила бібліотур Черніговом

На запрошення колег ми відвідали Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, щоб поділитися досвідом створення культурно-освітніх просторів. Бібліотека вишу має великий книжковий фонд, навіть раритетні видання, проте потребує сучасного комфортного простору, де можна було б читати, вчитися та проводити час з улюбленою книгою не лише студентам, а й стороннім відвідувачам.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 24 серпня 2021

Фотопроєкт
«Покоління Незалежності:
мені та Україні - 30 років»

Унікальна фотовиставка, реалізована за підтримки Smart Foundation. 22 учасники - тридцятилітні жителі сіл Козельщинської громади на Полтавщині. Їхнє ставлення до Незалежності України, побажання українцям - це як соціальний маркер досягнень держави, так і водночас завдання на майбутні 30 років.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 15 серпня 2021

Smart Camp - у Карпатах!

Підлітки - переможці програми Smart Всесвіт безкоштовно пройшли двотижневий літній табір з тренінгами та походами в гори у Верховині на Івано-Франківщині. За сприяння Smart Foundation діти отримали можливість навчатися з найкращими фахівцями та інтенсивну підготовку з представниками Пласту.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 26 липня 2021

Smart Foundation спільно із Think Camp провели інтелектуальний інтенсив

У Козельщині на Полтавщині стартувала програма «Hello, Idea», яка сприяє особистісному розвитку, допомагає вийти на якісно новий рівень схоплення ідей та втілення їх у своїй діяльності. Учасники дискутували навколо філософських концептів та отримали декілька кейсів активування розумових спроможностей, які вдало опрацювали у міні групах. Протягом кількох днів відбулися навчання за сприяння Благодійної організації Smart Foundation та Think Camp у лекційній залі сучасного Smart Простору.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 10 липня 2021

Учасники Smart Всесвіту завітали до Києва

Підлітки із Козельщинської громади – учасники проєкту Smart Всесвіт мали триденну насичену програму у столиці. Відвідування сучасних музеїв та кількох провідних компаній, де дітей знайомили з виробничим процесом, а також прогулянки літнім Києвом стали можливі за сприяння благодійної організації Smart Foundation.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 28 ЧЕРВНЯ 2021

Волонтери Smart Простору взяли участь в археологічних розкопках!

Волонтери Smart Простору, юні дослідники історії Козельщинського краю – Захар Зіненко та Віталій Торський за сприяння Smart Foundation стали учасниками архітектурно-археологічної експедиції Київського відділу інституту археології НАНУ під Білою Церквою, де протягом тижня працювали з унікальними старовинними пам’ятками та знахідками разом із командою досвідчених археологів.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 26 ЧЕРВНЯ 2021

Smart Простір вперше став учасником «Книжкового арсеналу»!

З 23 по 26 червня у Козельщині всі охочі могли долучитися до найбільшої книжкової події року - X Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». У заході взяли участь 187 бібліотек з усієї України, серед них і наш Smart Простір! Це були і онлайн-заходи з трансляцією із майданчиків фестивалю, і організовані бібліотекою власні події з поетами із Полтавщини та різні активності для дітей. Протягом чотирьох днів жителі громади взяли участь в насиченій програмі, отримавши позитивні емоції.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 20 ЧЕРВНЯ 2021

У Козельщині – перший випуск унікального проєкту Smart Всесвіт!

Сертифікати про завершення навчальної програми Smart Всесвіт від Благодійної організації Smart Foundation отримали підлітки із сіл Козельщинської та Новогалещинської громад. Більше того, вони розробили і захистили свої соціальні проєкти, два з яких стали переможцями та отримали фінансування на втілення, а також дали можливість командам поїхати у серпні до літнього табору у Карпати!
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 18 ЧЕРВНЯ 2021

Команда Smart Foundation відвідала бібліотеки Львова

З 15 по 18 червня ми побували у Львові, де гармонійно співіснують та розвиваються сучасні культурно-освітні простори та старі бібліотеки. Відвідали не всі, бо їх тут близько сорока, але найцікавіші саме для нас локації, знайомство та обмін досвідом з якими стали просто безцінними. Нашим гідом став керівник компанії «Biblio.center» зі Львова Ігор Огура, з яким Smart Foundation познайомився, впроваджуючи автоматизовану бібліотечну систему Koha у Smart Просторі.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 15 ЧЕРВНЯ 2021

Приклад Smart Простору надихає на зміни!

Команда Smart Foundation відвідала Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І. Котляревського, яка планує осучаснити заклад та створити там культурно-освітній простір, куди б охоче йшли і дорослі, і малеча. Раді співпрацювати та ділитися власним досвідом перетворень бібліотеки!
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 02 ЧЕРВНЯ 2021

Smart Foundation запускає програму Smart Спорт біговим челенджем

Розпочинаємо літній біговий челендж «SF Summer’21 GoRun» від Smart Foundation. Учасниками стануть жителі віком від 10 років із Козельщинської та Новогалещинської громад на Полтавщині.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 28 ТРАВНЯ 2021

Smart Простір серед кращих зразків реформованих бібліотек в Україні

На Полтавщині відбулася дискусія щодо трансформації та збереження бібліотек за участі меценатів та громади на прикладі Smart Простору у смт Козельщина. У заході взяли участь представники Верховної Ради, Міністерства культури та інформаційної політики, Полтавської ОДА, очільники провідних бібліотечних асоціацій, місцевої влади та Благодійної організації Smart Foundation.
Детальніше

SMART FOUNDATION — 17 ТРАВНЯ 2021

Smart Простір виграв пів сотні нових книг

У нас чудова новина - Smart Простір у березні взяв участь у проєкті «Нова сторінка», що проходить під слоганом «1000 нових книжок – сучасним бібліотекам України» та став одним із 15-ти переможців. Таким чином, фонд Козельщинської бібліотеки вже отримав 58 новеньких книжок, які наші читачі зможуть оцінити найближчим часом.
Детальніше

SMART FOUNDATION — 14 ТРАВНЯ 2021

Змінюємо бібліотечну систему України разом!

Smart Foundation взяв участь у робочій нараді з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком і народним депутатом, заступником голови Комітету гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України Євгенією Кравчук щодо реформування бібліотечної системи в Україні.

Оновлення бібліотеки в смт Козельщина та створення сучасного культурно-освітнього Smart Простору - один із успішних кейсів, який можна запроваджувати саме у громадах.
Детальніше

SMART FOUNDATION — 12 ТРАВНЯ 2021

Smart Простір отримав 30 розвиваючих настільних ігор

Настільні ігри стали безперечним хітом під час проведення дозвілля не лише серед дітей, а й дорослих. Весело провести час та водночас потренувати свою увагу, пам'ять, стати стратегом або ж тактиком, блискавично ухвалюючи рішення, і все це у дружній невимушеній атмосфері – така можливість є у Smart Просторі – оновленій бібліотеці на Полтавщині. У травні благодійна організація Smart Foundation забезпечила культурно-освітній простір розвиваючими настільними іграми на різні смаки та уподобання.
Детальніше

SMART FOUNDATION — 30 КВІТНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Швидкочитання та ейдетика для твоєї успішності

Швидкочитання - найкращий помічник у вирі неймовірної кількості інформації у сучасному світі. За якими методиками його засвоїти? Як полегшити запам'ятовування та зосередити увагу на важливих речах і нічого не пропустити? Про це дізнаєтесь під час нашого 15 вебінару із серії Smart Skills.
Детальніше

SMART FOUNDATION — 29 КВІТНЯ 2021

Smart Foundation встановить ще одну буккросингову конструкцію на Полтавщині

До кінця року буккросингова конструкція від Smart Foundation з’явиться у селі Тищенки Шишацької селищної ради. Це пообіцяли представники благодійної організації місцевій школярці Юлії Рибченко, яка вже кілька років втілює зміни у своїй громаді. При встановленні конструкції буде поповнено книжковий фонд творами українських та зарубіжних письменників.
Детальніше

SMART FOUNDATION — 23 КВІТНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Як знайти ресурси для реалізації проєкту?

Що таке ресурси для реалізації проєкту, яким чином їх шукати та де саме? Цікаво, що таке фандрайзинг, краудфаундинг, гранти, спонсори і не тільки? Долучайтесь до перегляду вебінару від Smart Foundation!
Детальніше

SMART FOUNDATION — 21 КВІТНЯ 2021

Smart Простір надихає: делегація з Решетилівки переймає досвід оновлення бібліотеки

У малих містечках та селах України культурно-освітні простори поки можна перерахувати на пальцях. Не дивно, що поява сучасного Smart Простору у смт Козельщина на Полтавщині викликала живий інтерес у сусідніх громадах. Представники ОТГ приїздять на екскурсії, щоб вивчити ціну питання та можливість відкриття таких центрів. Днями нашу оновлену бібліотеку відвідала делегація з Решетилівки.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Новини


SMART FOUNDATION — 20 КВІТНЯ 2021

У SMART Просторі діє програма волонтерства

Що спонукає людей вкладати свої час та енергію в розвиток певних навичок і знань? Цікавість! Про це йдеться у праці доктора психології Адама Ґранта «Давати і брати. Прихована соціальна динаміка успіху». Ця книга серед інших світових бестселерів потрапила до бібліотеки в смт Козельщина не випадково.


ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 17 КВІТНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Невербальні засоби спілкування

Невербальне спілкування завжди мають велике значення в спілкуванні. Жести співрозмовників, інтонація, паузи, рухи тіла тощо допомагають нашому мозку розуміти іншу людину, коли в буквальному сенсі забракло слів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 13 КВІТНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Як навчитися читати емоції людей

Мрієте знаходити правильну стратегію у конфліктних ситуаціях та налагоджувати спільну роботу для себе та команди? Не знаєте як обрати ефективну стратегію у стосунках з батьками, в навчанні чи на роботі?

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 12 КВІТНЯ 2021

Smart Foundation став партнером Марафону з української мови імені Петра Яцика

Цьогоріч Благодійна організація Smart Foundation підтримала проведення першого Міжнародного дистанційного марафону з української мови імені Петра Яцика. Спільно з представниками системи HUMAN ми провели онлайн-воркшоп із підготовки конкурсантів з прямою трансляцією на Youtube-каналі Smart Foundation, до якої долучилося понад 20 тис. глядачів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 12 КВІТНЯ 2021

Підлітки з Полтавщини пройшли профорієнтацію від Smart Foundation

У березні 2021 року в смт Козельщина на Полтавщині пройшли профорієнтацію п’ять учасниць проєкту Smart Всесвіт. Наприкінці І семестру дівчата мали можливість з-поміж інших призів, наданих Smart Foundation, обрати на зароблені під час навчання ваучери саме цей курс.
Детальніше

SMART FOUNDATION — 08 КВІТНЯ 2021

Кіномарафон на Полтавщині: Завдяки меценатам сучасні українські фільми демонструються у громадах

Благодійна організація Smart Foundation та ГО Culture Hub провели унікальну, спільну благодійну ініціативу «Кіноbus у Козельщині» – безкоштовні кінопокази сучасних, сенсаційних українських кінострічок у Smart Просторі на Полтавщині.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 07 КВІТНЯ 2021

Книгу, видану коштом Smart Foundation, номінували на премію

У березні книгу Григорія Сердюка «З минулого – у вічність» про історію Козельщинського краю презентували у Полтаві місцевим краєзнавцям. Це вже друга книга Григорія Дмитровича, яку видано за фінансової підтримки Smart Foundation. Перша – «Величний подвиг Козельщинського краю» вийшла друком у 2018 році. У ній він розповів про мужність і героїзм солдатів-земляків, які захищали Батьківщину під час Другої світової війни. Історії цих людей мотивують пробудити «ген подвигу» в собі та передавати його прийдешнім поколінням.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 02 КВІТНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Як ефективно управляти проєктами

Якщо у вас є крута ідея, то вам точно треба на наш наступний вебінар курсу Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation!

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 29 БЕРЕЗНЯ 2021

Smart Простір у Козельщині за пів року набув популярності

У березні своє перше півріччя роботи святкує культурно-освітній Smart Простір в оновленій Козельщинській бібліотеці імені Олеся Гончара. Завдяки зусиллям благодійної організації Smart Foundation його було відкрито у вересні 2020 року.

Попри пандемію, Фонду вдалося не лише запустити роботу Простору, а й наповнити його різноманітними подіями та навчально-пізнавальними програмами.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 26 БЕРЕЗНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Як створити власний проєкт: від А до Я

Мрієте створювати якісні та ефективні соціальні проєкти? Не знаєте з чого почати та як втілити свою ідею в життя? 1 квітня о 17:00 на вебінарі 10 з курсу Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation допоможемо практикам і початківцям створювати круті проєкти для громади та цілої України.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 19 БЕРЕЗНЯ 2021

Вебінар Smart Skills.Побудова відкритої комунікації в команді

Комунікація в команді – це як система кровообігу. Якщо вона не працює належним чином, тоді немає продуктивних відносин між людьми та ефективних результатів їхньої роботи. Відкрита комунікація в команді – це інструмент конструктивного вирішення багатьох конфліктів.

ДЕТАЛЬНЫШЕ

SMART FOUNDATION — 12 БЕРЕЗНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Конструктивне вирішення конфліктів

Конфлікт – це явище, яке часто трапляється в комунікації людей, в багатьох випадках його уникнути просто не реально, тому потрібно знати як його вирішити конструктивно.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 10 БЕРЕЗНЯ 2021

Перші змагання учасників проєкту Smart Всесвіт

6 березня у Smart Просторі відбулося змагання із захисту проєктів учасників унікального освітнього проєкту Smart Всесвіт, започаткованого благодійною організацією Smart Foundation. У форматі World Cafe одночасно 7 команд фіналістів представили свої проєкти, націлені на розвиток Козельщинської громади.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 05 БЕРЕЗНЯ 2021

Вебінар Smart Skills. Технології креативного мислення

Креативність нині настільки ж важлива в освіті, як і грамотність. За світовим індексом креативного класу (The Global Creative-Class Index) креативний клас становить близько третини робочої сили в Ірландії, Бельгії, Австралії, Нідерландах. Попри шаблонне уявлення, що креативними мають бути лише дизайнери, художники та музиканти, світові тенденції показують, що основа креативного класу – вчені, інженери, архітектори, педагоги, артисти, чия економічна функція полягає у створенні нових ідей, технологій або нового змісту.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 05 БЕРЕЗНЯ 2021

Smart Простір запускає світову автоматизовану систему «Koha»

Благодійна організація Smart Foundation запроваджує у бібліотечному обслуговуванні в оновленому громадському культурно-освітньому Smart Просторі сучасну автоматизовану бібліотечну інформаційну систему (АБІС) Koha.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 04 БЕРЕЗНЯ 2021

Smart Foundation ділиться досвідом успішного перетворення старої бібліотеки

Проєкт Благодійної організації Smart Foundation із перетворення старої бібліотеки на оновлений громадський культурно-освітній Smart Простір вже став успішним досвідом і його приїздять переймати представники інших ОТГ. 4 березня з радістю приймали у Smart Просторі голову Диканської громади Сергія Давиденка та начальника відділу розвитку економіки та залучення інвестицій Олексія Івженка.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 26 ЛЮТОГО 2021

Вебінар Smart Skills. Методи активації креативності

На шостому вебінарі Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation поговоримо про одну з найзначущіших компетенцій для роботодавців у ХХІ столітті – про креативність.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation - 24 лютого 2021

Онлайн-воркшоп Марафону ім. Петра Яцика

24 лютого о 17:00 запрошуємо всіх Конкурсантів Марафону ім. Петра Яцика та їхніх вчителів завітати на підготовчий онлайн-воркшоп від Благодійної організації Smart Foundation та сучасної освітньої платформи HUMAN.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 19 ЛЮТОГО 2021

Презентація книги про історію рідного краю «З минулого – у вічність»

Благодійна організація Smart Foundation підтримує регіональні проєкти науковців та публіцистів щодо популяризації історії рідного краю. 19 лютого у Smart Просторі відбулася презентація історичної збірки «З минулого – у вічність» Григорія Сердюка – відомого краєзнавця Козельщини, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України.
ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 19 ЛЮТОГО 2021

В Smart Просторі відбувся перший кіберспортивнй турнір у районі

Завдяки співпраці Благодійної організації Smart Foundation з Федерацією кіберспорту України у Smart Просторі в смт Козельщина був організований унікальний формат зустрічі переможців віртуального ігрового турніру з Counter-Strike: Global Offensive.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 19 ЛЮТОГО 2021

Вебінар Smart Skills. Інформаційний захист в соціальних мережах

Чи можете Ви зараз відмовитися від Facebook, Instagram, Twitter чи Tik-Tok? Якщо не готові залишити простір соціальних мереж, тоді на вебінарі від Благодійної організації Smart Foundation 25 лютого 2021 року о 17:00 ми розкажемо про те, як убезпечити себе та свою персональну інформацію від інформаційних атак.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 17 лютого 2021

«Рабен-Україна» передала книги для буккросингової полиці

17 лютого 2021 року, до Всесвітнього Дня спонтанного прояву доброти команда міжнародної логістичної компанії «Рабен Україна» (Raben Group Ukraine)долучилася до буккросингової ініціативи Благодійної організації Smart Foundation в смт. Козельщина на Полтавщині та поповнила буккросингову поличку українськими книгами.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 12 ЛЮТОГО 2021

Вебінар Smart Skills. Критичне мислення проти фейків

Як захищатися від недостовірної інформації в Інтернеті? Що таке критичне мислення, та як воно допомагає нам у боротьбі із фейками в соціальних мережах? На вебінарі Благодійної організації від Smart Foundation розбираємо прийоми розпізнавання фейків, аналізу достовірності інформації та навчаємося принципам поводження з інформацією в соціальних мережах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 08 ЛЮТОГО 2021

Вебінар Smart Skills. Як навчитись швидко вирішувати складні проблеми?

Як вирішувати складні проблеми та як це впливає на нашу впевненість і наше майбутнє? На третьому вебінарі Smart Skills від Благодійної організації Smart Foundation разом з експерткою, організаційним коучем, фасилітаторкою, співзасновницею проєкту «Школа державного управління», експерткою проєкту НАТО в Україні – Вікторією Мришук, переконаємося, що дотримуючись структурованого плану, можна вирішити будь-яку проблему якнайкраще!

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 04 ЛЮТОГО 2021

Вебінар Smart Skills. Агент змін: Як ефективно вирішувати складні завдання в епоху змін

На другому вебінарі з циклу «Smart Skills» від Благодійної організації Smart Foundation разом з експерткою, організаційним коучем, фасилітаторкою, співзасновницею проєкту «Школа державного управління», експерткою проєкту НАТО в Україні – Вікторією Мришук, розбираємо «розумний алгоритм» для ефективного вирішення будь-яких проблем.

ДЕТАЛЬНІШЕ

SMART FOUNDATION — 02 ЛЮТОГО 2021

Навчання з цифрової грамотності розпочато

02 лютого в оновленому громадському культурно-освітньому Smart Просторі в смт Козельщина стартувало безкоштовне навчання з цифрової грамотності для всіх бажаючих!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 25 січня 2021

Підсумки 2020. Інфографіка

2020 рік для Благодійної організації Smart Foundation виявився дуже продуктивним. Наша команда відкрила першу буккросингову поличку в смт Козельщина на Полтавщині, ми запустили річну навчальну програму «Smart Всесвіт», програму підтримки абітурієнтів 2020, відкрили оновлений громадський культурно-освітній Smart Простір, створили курс вебінарів про дистанційну освіту на Youtube каналі Smart Foundation та випустили курс лекцій від відомих філософів, істориків та діячів про творення України на каналі Sense.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 22 січня 2021

Стартує новий курс вебінарів «Smart Skills»

Благодійна організація Smart Foundation запускає новий курс вебінарів «Smart Skills» із новітньої неформальної навчальної програми, яка спрямована на розвиток м’яких навичок нового часу, що допоможе підліткам та їхнім батькам у сучасному нестабільному, невизначеному, складному і неоднозначному світі, який американці називають VUCA (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguity).

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 10 січня 2021

Рік буккросингу в Козельщині

10 січня 2021 виповнилася річниця появи буккросингової конструкції в смт Козельщина Полтавської області. Спеціальна металева конструкція була розміщена поблизу Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. Проєкт втілила Благодійна організація Smart Foundation.

Детальніше

Smart Foundation — 31 грудня 2020

Вітаємо з Новим роком!

Шановні друзі!
Вітаємо з Новим роком та Різдвом!
Незважаючи на всі виклики, цей рік також був для нас роком відкриттів!
ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 17 грудня 2020

ХАС записав хіт про історію бібліотеки

Відомий український хіп-хоп виконавець ХАС записав трек «Інколи достатньо віри» про історію смт Козельщина та Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара, що на Полтавщині. Відео із записом з’явилося на Youtube-каналі Благодійної організації Smart Foundation.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 15 грудня 2020

Дякуємо благодійникам та благодійницям акції по збору книжок

1 грудня відбувся #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday) — Всеукраїнський День Добрих Справ. Цьогоріч Благодійна організація Smart Foundation доєдналася до популяризації культури доброчинства та провела масштабний онлайн-збір книжок для Smart Простору «Подаруй книжку бібліотеці».

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 12 грудня 2020

ПОДКАСТ.Як старенька бібліотека на Полтавщині перетворилася на сучасний культурно-освітній простір?

Нове обладнання та фантастичний книжковий фонд: на Полтавщині стару селищну бібліотеку перетворили на сучасний культурний простір.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 10 грудня 2020

Велике перетворення бібліотеки на Полтавщині

Як перетворити старі бібліотеки в невеличких містах та селищах України на сучасний простір розвитку громад? 10 грудня CEO Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська у прямому ефірі студії «Толока» розповіла про успішний досвід перетворення на Полтавщині.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 1 грудня 2020

Книга для Smart Простору – запускаємо масштабний онлан-збір

1 грудня Благодійна організація Smart Foundation долучається до святкування першого Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday) і проводить онлайн-збір книжок для Smart Простору «Подаруй книжку бібліотеці».

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 12 листопада 2020

«Перетворення Козельщинської бібліотеки – це меценатський, благодійний проєкт», – коментар радіостанції НВ

У День української писемності та мови СЕО Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська під час прямого включення в ефірі Радіо НВ розповіла про перетворення старої бібліотеки на новий громадський культурно-освітній Smart Простір.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 4 листопада 2020

Smart Простір став партнерським хабом «Дія. Цифрова освіта»

10 листопада громадський культурно-освітній Smart простір в смт Козельщина Полтавської області долучився до хабів цифрової освіти в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта».

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 9 листопада 2020

Радіодиктант у Smart Просторі

9 листопада, у День української писемності та мови, Smart Простір в смт Козельщина на Полтавщині долучився до написання ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У головній лекційній залі зібралися всі охочі та доєдналися до прямої трансляції UA:Першого.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 31 жовтня 2020

Як сільська бібліотека стала освітнім простором. Історія з Полтавщини

Ще досі думаєте, що в селах лише старі радянські бібліотеки, у яких холодно, нецікаво, куди ходять лише бібліотекарки? А от і ні! В смт Козельщина на Полтавщині стару сільську двоповерхову бібліотеку перетворили на громадський культурно-освітній Smart Простір із урбаністичними можливостями. Тут є і зала для проведення освітніх лекцій та переглядів кінофільмів, і сучасна читальна зала не тільки з українськими, світовими бестселерами, а ще й із вбудованими системами для прослуховування аудіокниг.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 29 жовтня 2020

Smart Foundation у Tik-Tok

Благодійна організація Smart Foundation відтепер у соціальній мережі Tik-Tok.Підписуйтеся на сторінку та дізнавайтеся першими про нашу наймасштабнішу перебудову старої бібліотеки у новий громадський культурно-освітній Smart простір, про наші освітні проєкти, плани та про те, чому ми займаємося благодійністю.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 27 жовтня 2020

Сільські бібліотеки, заради яких хочеться переїхати з міста

Сільська бібліотека — це передусім не про книжки. Бібліотеки в селі несуть важливу соціальну місію — вони є простором для роботи, спілкування, відпочинку й навчання. Тож стан сільської бібліотеки багато говорить про розвиток самого села.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 17 жовтня 2020

Smart Foundation запускає новий проєкт “Smart Всесвіт” - безкоштовний MBA для дітей

17 жовтня на Полтавщині вперше стартував унікальний проєкт “Smart Всесвіт” - це річна навчальна програма для учнів 8-11 класів із Козельщинського району Полтавської області, створена MBA Kids International на запит Благодійної організації Smart Foundation.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 4 жовтня 2020

Відгуки про відкриття Smart простору на Полтавщині

Урочисте відкриття культурно-освітнього простору в приміщенні Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара стало водночас дуже очікуваним та незвичайним святом для козельщан. Ми запитали про те, що їх найбільше вразило в оновленому просторі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 30 вересня 2020

Smart Foundation розкаже про оновлення бібліотеки на онлайн-форумі

1 жовтня 2020 року CEO Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська візьме участь в онлайн-форумі на платформі ZOOM «Модель сучасної бібліотеки для ОТГ» та розповість про успішний досвід перетворення Козельщинської районної центральної бібліотеки імені Олеся Гончара, що на Полтавщині, у новий культурно-освітній Smart простір.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 24 вересня 2020

Фантастична історія відкриття Smart простору

19 вересня 2020 року Благодійна організація Smart Foundation урочисто відкрила новий громадський культурно-освітній Smart простір в смт Козельщина, що на Полтавщині. Однак, це відкриття стало непересічною подією в житті козельщан, на яке мало хто очікував, і яке вразило найбільших скептиків…

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 23 вересня 2020

БО Smart Foundation отримала партнерський сертифікат Львівського бібліотечного форуму

15-20 вересня 2020 року Благодійна організація Smart Foundation взяла участь та виступила партнером XI Львівського міжнародного бібліотечного форуму у межах 27-го BOOKFORUM. Вперше захід проходив в онлайн-форматі на платформі Zoom.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 3 вересня 2020

Відкриття сучасного Smart простору на Полтавщині

19 вересня 2020 року в Козельщині Полтавської області Благодійний фонд Миколи Сушка Smart Foundation урочисто відкриває Smart простір в оновленому приміщенні Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. В програмі заходу разом із офіційним форматом перерізання стрічки запланована низка заходів та активностей, які стануть унікальними для всього регіону.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 30 серпня 2020

Бібліотека: масштабне перетворення від першого кроку до відкриття

Вже у 2020 році у смт Козельщина Полтавської області Благодійна організація Smart Foundation відкриє оновлений культурно-освітній простір у приміщенні центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. Протягом останніх двох років ми втілювали один із найамбітніших та найскладніших проєктів перебудови та переоснащення старої бібліотеки у новий, сучасний урбаністичний центр із безліччю можливостей для саморозвитку. Про те, чому ми вирішили втілити перебудову бібліотеки, з якими труднощами зіткнулися та хто допомагав на шляху втілення нашого амбіційного проєкту, — детальніше у матеріалі

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 28 серпня 2020

Smart Foundation спільно з УБА проводять навчання для бібліотекарів Полтавщини

Благодійна організація Smart Foundation спільно з ВГО Українська бібліотечна асоціація з 27 серпня до 29 серпня проводять навчання для співробітників Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара в Козельщинському районі Полтавської області.

Детальніше

Smart Foundation — 17 серпня 2020

Організація навчання на базі цифрової платформи HUMAN

Уже цього четверга о 17:00 на вебінарі Smart Foundation поговоримо про спеціалізовану та безпечну систему для очного та дистанційного навчання, моніторінгу результатів освітнього процесу та взаємодії з користувачами – HUMAN.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 10 серпня 2020

«Олімпіади допомагають представити нашу громаду на всеукраїнському рівні», – стипендіат Smart Foundation Захар Зіненко

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Цьогоріч призерами стали четверо учнів Козельщинського краю. Один із них – учень Козельщинського ліцею Захар Зіненко. Він посів третє місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. Дізнавалися в Захара, як він готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.

Детальніше

Smart Foundation — 7 серпня 2020

Ефективне навчання в дистанційному режимі

Уроки онлайн, домашні завдання у вайбері. А що ж робити з традиційними програмами та навчальними посібниками? Радимо вчителям не поспішати відмовлятися від напрацьованих інструментів.

ДЕТАЛЬНЫШЕ

Smart Foundation — 4 серпня 2020

«Олімпіади – дуже хороший інструмент для саморозвитку», – стипендіатка Smart Foundation Марія Костина

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Цьогоріч призерами стали четверо учнів Козельщинського краю. Одна з них – учениця Козельщинського ліцею Марія Костина. Вона посіла друге місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології. Дізнавалися в Марії, як вона готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 31 липня 2020

ІT-лайфхаки для навчання

Традиційно в четвер, 6 серпня, на вебінарі Smart Foundation розглянемо ІT-лайфхаки в сучасному освітньому процесі: від застосування до полегшення в оцінюванні успішності.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 30 липня 2020

Smart Foundation підтримає абітурієнтів Козельщини

Благодійна організація Миколи Сушка Smart Foundation запроваджує нову ініціативу: ми хочемо підтримати абітурієнтів цьогорічної вступної кампанії 2020 і пропонуємо випробувати свої шанси та стати нашим переможцем!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 24 липня 2020

Нові формати навчання – "перевернутий урок"

Дистанційне навчання сьогодні є новою реальністю і справжнім викликом для вчителів та учнів. У четвер, 30 липня, о 17:00 у новому вебінарі Smart Foundation із нашою гостею поговоримо про особливості дистанційної підготовки учнів та основні компетенції, якими має володіти вчитель, аби засвоєння знань в онлайн-форматі дійсно змогло зацікавити та організувати дітей.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 18 липня 2020

Як підготувати школу до дистанційного навчання

До уваги керівників навчальних закладів! 23 липня о 17:00 під час вебінару від Smart Foundation поговоримо про те, як керівникам навчальних закладів підготувати школи до дистанційного навчання з 1 вересня 2020 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 17 липня 2020

«Стипендія допоможе мені здійснити мрію», – стипендіатка Smart Foundation Анна Тесля

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Одна з наших стипендіаток – учениця Лутовинівської гімназії Козельщинського району Полтавської області Анна Тесля. Вона посіла третє місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології. Дізнавалися в Ані, як вона готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 11 липня 2020

Шкільна освіта 2020 – 2021 в нових реаліях

1 вересня 2020 року найочікуваніше пройде в новому форматі для освітян, батьків та учнів. Серед можливих сценаріїв: обмеження кількості одночасного перебування дітей у класах; дистанційна освіта; змішаний формат навчання, при якому деякі уроки проводяться онлайн, а деякі – офлайн; повне повернення дітей до школи.

Детальніше

Smart Foundation — 10 липня 2020

Якою має бути велопарковка в Козельщині?

Благодійна організація Smart Foundation оголошує конкурс на найкращий дизайн велопарковки поблизу оновленої бібліотеки в смт Козельщина Полтавської області.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 9 липня 2020

«Подорожувати, вчитися та саморозвиватися» – чотирикратний призер, стипендіат Smart Foundation про учнівські олімпіади

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів на Полтавщині стипендіальною програмою. Один із найактивніших наших стипендіатів – чотирикратний призер з історії, української мови та літератури, російської мови та літератури й географії – Назар Зіненко. Хлопець – також активний учасник профорієнтаційного табору від Smart Foundation. Розпитали в Назара, як він готується до предметних олімпіад та чи потрібні в Україні такі змагання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 6 липня 2020

Буккросинг VS Пандемія: чи варто боятися читати книжки?

Попри послаблення карантинних обмежень в Україні, буккросери поки що не поспішають до точок обміну книгами. Чи безпечно користуватися буккросинговою поличкою від «Smart Foundation» в смт Козельщина Полтавської області, вирішили запитати в доктора медичних наук, завідувачки відділу респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Алли Мироненко.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation — 27 червня 2020

7 вчителів та 4 учнів-призерів обласних олімпіад отримали стипендії від Smart Foundation

26 червня 2020 року в смт Козельщина на Полтавщині відбулося нагородження призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та вчителів, що їх підготували, Благодійною організацією Миколи Сушка Smart Foundation.

Детальніше

Smart Foundation — 22 червня 2020

Smart Foundation став партнером Української бібліотечної асоціації

Благодійна організація Smart Foundation та Українська бібліотечна асоціація (УБА) підписали угоду про партнерство на 2020 рік. «Ми віримо, що сучасна бібліотека – це простір для спілкування, отримання нових знань, вивчення історії рідного краю та місце, де відбувається розбудова демократичного громадянського суспільства. Більшості сільських бібліотек в Україні потрібно трансформуватися в нові культурно-освітні простори та цифрові хаби. Аби ці трансформації прискорити та підтримати розвиток сучасних бібліотек, ми підписали угоду про партнерство з Українською бібліотечною асоціацією», – зазначила директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська та додала, що Благодійна організація вже реалізує проєкт із осучаснення сільської бібліотеки в новий громадський культурно-освітній простір у Козельщині на Полтавщині.

Детальніше

Smart Foundation — 10 червня 2020

Перші результати соціального експерименту – встановлення буккросингу в селі на Полтавщині

Рівно пів року тому, 10 січня 2020 року, Благодійна організація Smart Foundation, засновником якої є меценат Микола Сушко, встановила в смт Козельщина на Полтавщині першу буккросингову поличку. Цей проєкт має на меті не тільки популяризацію книгочитання в невеличких містах і селах України, самоосвіти, а ще й побудови довіри серед громади. Як розвивався буккросинг у невеличкому селі, і чи досягли організатори поставлених цілей, розповідаємо в нашому огляді.
Детальніше

Smart Foundation — 5 червня 2020

10 принципів ідеальної бібліотеки

Супертехнологічною чи затишною – якою має бути сучасна бібліотека, аби книголюби шикувалися в чергу перед її дверима? Які тенденції книгозбірень зараз популярні в Європі? Отримаємо відповіді на ці запитання під час вебінару, організованому Smart Foundation, від кандидатки історичних наук, виконавчої директорки Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація, доцентки НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" Ярослави Сошинської.
Детальніше

Smart Foundation — 30 травня 2020

Smart Foundation у YouTube!

Тепер ми ще ближче до вас! Підписуйтеся на наш YouTube-канал та отримайте можливість: дивитися першими унікальний контент про самоосвіту та саморозвиток; ставити запитання безпосередньо експертам під час вебінарів; мати під рукою постійний доступ до відео в записі та переглядати в зручний час. На каналі вже доступні відеозаписи наших попередніх вебінарів, і на вас чекають нові трансляції! Підписатися можна тут: https://bit.ly/3d5f1ei
Детальніше

Smart Foundation — 28 Травня 2020

Як обрати професію майбутнього

До уваги батьків! Як батькам мотивувати дітей до самоосвіти? Як допомогти дитині не потонути у великий кількості відкритих онлайн курсів та обрати дійсно потрібні знання? Чому, окрім школи, потрібно вводити так зване змішане навчання? Під час наступного вебінару від Smart Foundation допоможемо батькам розібратися в стосунках із дітьми та допомогти зрозуміти одне одного. Розкажемо, як змінити негативну установку «самоосвіта – це додатковий, непотрібний тягар» на позитивну мотивацію про те, що самоосвіта – це можливість досягти успіху.
Детальніше

Smart Foundation — 21 Травня 2020

Як обрати професію майбутнього

Дізнайтеся, як обрати професію майбутнього у світі, сповненому постійних змін! Команда Smart Foundation готує для вас новий вебінар, протягом якого обговоримо наступні питання: Що потрібно знати батькам та дітям, аби вже сьогодні правильно розвивати потрібні на ринку праці навички? Як змінився світ та як планувати свою професію в цих змінах? Разом із викладачкою Києво-Могилянської академії, власницею мовної школи та мамою двох дітей Ольгою Бершадською відповімо на ці та інші запитання під час вебінару «Як обрати професію майбутнього».
Детальніше

Smart Foundation — 13 Травня 2020

Читання як один зі шляхів саморозвитку

Smart Foundation готує наступний вебінар! Цього разу будемо говорити про розвиток навички читання.

Нові технології та велике інформаційне перевантаження вимагають від нас постійного розвитку читацьких навичок, зокрема й через нові методи навчання. І хоча попереду нас чекають ще більші технологічні й суспільні зміни, проте очевидно, що ті, хто вміють ефективно читати, завжди будуть у виграші. Під час вебінару говоритимемо про: - психологічні обґрунтування необхідності читання; - вплив різних жанрів літератури на розвиток дитини; - тенденції читання зараз та їх вплив на особистість; - конкретні інструменти, які допоможуть прищепити дитині любов до читання; - роль особистого прикладу дорослого для дитини.

Детальніше

Smart Foundation — 5 Травня 2020

Ірен Роздобудько: Бібліотека – це не тільки заклад, де можна взяти книжку, але й сакральне місце з особливою енергетикою

У червні 2019 року команда Smart Foundation разом із відомою українською письменницею, ілюстраторкою та сценаристкою Ірен Роздобудько в рамках проєкту «Мереживо. Літературні читання в містечках України» спільно з ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу» провели низку зустрічей із читачами Полтавщини. Як тоді, так і зараз ми впевнені, що книголюбів у райцентрах не менше, ніж в урбаністичних містах. В умовах карантину, коли бібліотеки закриті, ми вирішили запитати в Ірен Роздобудько, як письменниця долає карантинну бентегу, що повинні змінити українські бібліотеки, аби привернути увагу книголюбів, та яких книжок і сюжетів очікувати від авторки найближчим часом.
Детальніше

Smart Foundation — 29 Квітня 2020

Як перейти на дистанційне навчання й не з'їхати з глузду

29 квітня о 17:00 на YouTube каналі Smart Foundation разом з експерткою, вчителькою інформатики 10-11 класів Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «КПІ» Людмилою Булигіною поговоримо про особливості дистанційного навчання, обговоримо результати опитування щодо дистанційного навчання під час карантину та розберемо експрес-заходи для нового формату навчання.
Детальніше

Smart Foundation — 23 Квітня 2020

Анонсуємо, що ми почали підготовку до видання літопису рідного краю від письменника-краєзнавця з Полтавської області Григорія Сердюка

Чому Smart Foundation підтримує українських авторів, які популяризують історії рідного краю? Ми віримо 🙏🏼, що книги – це невід'ємна частина нашого життя, яка надихає та мотивує на покращення особистості. Книги допомагають знати свою історію та пишатися нею, виховувати толерантність та взаєморозуміння, розширювати та поглиблювати світогляд!
Детальніше

Smart Foundation — 9 Квітня 2020

Вебінар «Як врятуватися від інформаційних вірусів»

Під час карантину Smart Foundation підтримав українців, організувавши вебінар з інформаційної гігієни, під час якого експертка, засновниця ініціативи «Як не стати овочем", авторка книги «Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців» Оксана Мороз розказала про те, що таке інфодемія, інформаційний вірус і як з ними боротися


Детальніше

Smart Foundation — 20 Січня 2020

Тренінг «Світ майбутньої професії» для найактивніших школярів

Smart Foundation провела профорієнтаційний тренінг «Світ майбутньої професії», розроблений за коучинговою методикою Тамари Сухенко, авторки книги «Як обрати професію майбутнього». Як обирає професію покоління ХХІ століття, зміна парадигми: від знань до навичок, професії і соціальні ролі, навички, які будуть потрібні в майбутньому - про все це дізналися учні 8 навчальних закладів Козельщінського району Полтавської області
Детальніше

Smart Foundation — 11 Січня 2020

Відкриття першої точки буккросингу Smart Foundation

Соціальний експеримент успішно запущено в смт Козельщина Полтавської області. Підтримали ініціативу Smart Foundation Український інститут національної пам'яті, видавництва «Наш Формат», «Основи», «Дух і Літера», рітейлер «Yakaboo»
Детальніше

Smart Foundation — 11 Грудня 2019

Масштабну реконструкцію розпочато!

Smart Foundation розпочав масштабну реконструкцію Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара в Козельщинському районі Полтавської області. Уже досить скоро тут буде оновлена бібліотека – новий культурний, сучасний, двоповерховий простір для саморозвитку, навчання, роботи й дозвілля, де можна буде не лише читати книги, а й проводити освітні тренінги, збори, гуртки, лекції тощо.
Детальніше

Smart Foundation — 11 Листопада 2019

Тренінг із Ненасильницької комунікації Еви Рамбали

Smart Foundation посприяв участі освітян із Полтавщини в навчальному одноденного тренінгу офіційної тренерки Міжнародного центру з Ненасильницької комунікації (CNVC) Еви Рамбали
Детальніше

Smart Foundation — 30 Жовтня 2019

Тренінг із Ненасильницької комунікації «Мова серця»

В смт Козельщина Полтавської області пройшов тренінг для батьків та дітей «Мова серця», організований Smart Foundation. Психолог Марина Вострова разом із колегами Оксаною Ільєнко та Аліною Бабюк розповіли учасникам про сприйняття критики «шакалом» та «жирафом» за методом Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга, показали на практичних прикладах, як це буває, та дали можливість кожному побути в ролі оповідача, «шакала» й «жирафа». Вправи показали батькам і дітям, наскільки важливим є вираження своїх емоцій і висловлення потреб
Детальніше

Smart Foundation — 2 Листопада 2019

Тренінг з розвитку критичного мислення для освітян

За підтримки Smart Foundation вчителі Козельщинськго району Полтавської області пройшли курс «Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів»
Детальніше

Smart Foundation — 6 Серпня 2019

Smart Foundation узяв участь у Міжнародній конференції з демократичної освіти IDEC

26 років поспіль IDEC щорічно проводять у різних країнах світу. Учасники від Smart Foundation мали можливість побачити презентації 300 українських та закордонних освітніх проєктів, послухати та подискитувати з 25 провідними топ-спікерами з 20 країн світу
Детальніше

Smart Foundation — 25 Липня 2019

Профорієнтаційний табір в Карпатах для школярів Козельщинського району

Під час заходу діти пройшли програму з формування мотивації, отримання нових знань, розкриття індивідуального потенціалу, вибору майбутньої професії та ще й насичену творчу та екскурсійну програму мальовничими краєвидами Карпат.
Детальніше

Smart Foundation — 2 Липня 2019

Літня школа на березі моря для вчителів Козельщинського району

5 днів насиченої та цікавої роботи над професійною креативністю, дослідженням новітніх технологій в навчанні та формуванням інноваційного освітнього простору. А ще – 5 днів цікавого спілкування, обміну досвідом та приємного відпочинку на морському узбережжі
Детальніше

Smart Foundation — 21 Червня 2019

Підтримка викладачів Києво-Могилянської академії

Smart Foundation надав грант Києво-Могилянській Академії на впровадження програм розвитку викладацької майстерності в НаУКМА. Мета проєкту - через створення умов для постійного розвитку викладачів забеспечувати високу якість освіти та науки в Академії Впровадження таких програм дає можливість НаУКМА розширити свою присутність та вплив на міжнародні академічні спільноти
Детальніше

Smart Foundation — 20 Червня 2019

Зустріч читачів з українськими письменниками Ірен Роздобудько та Іваном Адрусяком.

Smart Foundation разом з «Українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу» PEN Ukraine організували зустріч дітей та дорослих з улюбленими письменниками в Козельщіні, Кременчузі та Кобиляках. Захід покликаний підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами
Детальніше

Smart Foundation — 17 Червня 2019

Обладнання хореографічного класу для дітей Сушківської гімназії

Тепер у дітей в сільській школі є змога повноцінно займатися танцями, гімнастикою та розвивати свої здібності разом з талановитими педагогами
Детальніше

Smart Foundation — 10 Червня 2019

Створення нового освітнього історичного онлайн-проекту

Smart Foundation разом з випускниками Києво-Могилянської бізнес школи започаткували проєкт "Творення України: сильні особистості та складні рішення". Він розповідає про проявлення України крізь історію від найкращих сучасних дослідників
Детальніше

Smart Foundation — 20 Квітня 2019

Цикл тренінгів для освітян Козельщинського району

Благодійна організація Smart Foundation провела цикл тренінгів для освітян Козельщинського району, спрямованих на самодослідження, самодіагностику, вивчення інструментів, які відвищують компетентність педагогів в епоху інновацій
Детальніше

Smart Foundation — 29 Березня 2019

Школярі Козельщинського району Полтавської області відвідали провідні університети столиці по програмі «Університетська зміна Києва»

Smart Foundation запросив дітей на екскурсію та допоміг надихнутися атмосферою студентського життя. Протягом 4-х днів учні відвідали 7 провідних вишів столиці (Київський університет ім. Бориса Грінченка, Києво-Могилянська академія, КНУ імені Тараса Шевченка, Київський національний університет культури і мистецтв та ін.), а на завершення поїздки побували в Музеї популярної науки та техніки «Експериментаніум».
Детальніше

Smart Foundation — 18 Березня 2019

Команда Smart Foundation відвідала Козельщину (Полтавська обл.), щоб привітати та нагородити одного з найталановитіших хлопців району – Назарія Зіненка

Назар – учень 8 класу Козельщинської ЗОШ, за спиною якого десятки перемог в олімпіадах і конкурсах як з гуманітарних і точних наук, так і з музики! Лише цього року він посів призові місця вже у 4-х обласних олімпіадах (з історії, з української мови та літератури, з хімії та географії), а наразі готується до всеукраїнської з географії. Пишаємось прагненням хлопця до знань та розвитку. Успіхів тобі, Назаре!
Детальніше

Smart Foundation — 24 Лютого 2019

«День наскрізного навчання: STEM» від Міжнародного освітнього центру «Insight» (КМДШ)

Smart Foundation надав можливість освітянам Козельщинського району Полтавської області відвідати тренінг «День наскрізного навчання: STEM». Інструменти STEM-навчання та застосування підходу 4К+Д (навички 21 століття – креативність, колаборація, комунікація, критичне мислення та дослідництво) є саме тими засобами, які допоможуть сучасним вчителям реалізувати це непросте, але надважливе завдання.
Детальніше

Smart Foundation — 29 Листопада 2018

Smart Foundation виступив партнером в організації Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства

Більше 2000 учасників, десятки благодійних і громадських організацій. Дискусії, обмін досвідом у розвитку суспільства, ефективності та прозорості в благодійності, інформаційної безпеки, освіти
Детальніше

Smart Foundation — 25 Листопада 2018

Участь освітян з Козельщинського району в інтенсиві з Юло Воглайдом

Якою має бути якісна освіта? І яким повинен бути вчитель, який допоможе дитині з задоволенням вчитися і розвиватися? Педагоги з Полтавської області разом зі Smart Foundation намагалися знайти відповідь на ці питання на київському інтенсивний «Учитель як головний агент змін». Експерти Юло Вооглайд, естонський мислитель, учитель, засновник школи №1 в Естонії, і Володимир Моренець, доктор філологічних наук, професор Києво-Могилянської академії, ділилися досвідом і методиками виховання та освіти
Детальніше

Smart Foundation — 20 Листопада 2018

Видавництво книги Григорія Сердюка "Величний подвиг Козельщинського краю"

Smart Foundation профінансував видавництво книги письменника-краєзнавця з Полтавської області Григорія Сердюка про події Другої світової війни та героїчні вчинки простих людей Козельщинського краю. Книга вийшла тиражем 500 екземплярів та безкоштовно розповсюджена серед бібліотек та вузів України
Детальніше