Новини


Відкриття сучасного Smart простору на Полтавщині

19 вересня 2020 року в Козельщині Полтавської області Благодійний фонд Миколи Сушка Smart Foundation урочисто відкриває Smart простір в оновленому приміщенні Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. В програмі заходу разом із офіційним форматом перерізання стрічки запланована низка заходів та активностей, які стануть унікальними для всього регіону.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Бібліотека: масштабне перетворення від першого кроку до відкриття 

Вже у 2020 році у смт Козельщина Полтавської області Благодійна організація Smart Foundation відкриє оновлений культурно-освітній простір у приміщенні центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара. Протягом останніх двох років ми втілювали один із найамбітніших та найскладніших проєктів перебудови та переоснащення старої бібліотеки у новий, сучасний урбаністичний центр із безліччю можливостей для саморозвитку. Про те, чому ми вирішили втілити перебудову бібліотеки, з якими труднощами зіткнулися та хто допомагав на шляху втілення нашого амбіційного проєкту, — детальніше у матеріалі  

ДЕТАЛЬНІШЕ

Smart Foundation спільно з УБА проводять навчання для бібліотекарів Полтавщини

Благодійна організація Smart Foundation спільно з ВГО Українська бібліотечна асоціація з 27 серпня до 29 серпня проводять навчання для співробітників Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара в Козельщинському районі Полтавської області.

Детальніше

Організація навчання на базі цифрової платформи HUMAN

Уже цього четверга о 17:00 на вебінарі Smart Foundation поговоримо про спеціалізовану та безпечну систему для очного та дистанційного навчання, моніторінгу результатів освітнього процесу та взаємодії з користувачами – HUMAN.

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Олімпіади допомагають представити нашу громаду на всеукраїнському рівні», – стипендіат Smart Foundation Захар Зіненко 

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Цьогоріч призерами стали четверо учнів Козельщинського краю. Один із них – учень Козельщинського ліцею Захар Зіненко. Він посів третє місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. Дізнавалися в Захара, як він готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.

Детальніше

Ефективне навчання в дистанційному режимі 

Уроки онлайн, домашні завдання у вайбері. А що ж робити з традиційними програмами та навчальними посібниками? Радимо вчителям не поспішати відмовлятися від напрацьованих інструментів.

ДЕТАЛЬНЫШЕ

«Олімпіади – дуже хороший інструмент для саморозвитку», – стипендіатка Smart Foundation Марія Костина

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Цьогоріч призерами стали четверо учнів Козельщинського краю. Одна з них – учениця Козельщинського ліцею Марія Костина. Вона посіла друге місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології. Дізнавалися в Марії, як вона готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ІT-лайфхаки для навчання 

Традиційно в четвер, 6 серпня, на вебінарі Smart Foundation розглянемо ІT-лайфхаки в сучасному освітньому процесі: від застосування до полегшення в оцінюванні успішності.

 

Smart Foundation підтримає абітурієнтів Козельщини

Благодійна організація Миколи Сушка Smart Foundation запроваджує нову ініціативу: ми хочемо підтримати абітурієнтів цьогорічної вступної кампанії 2020 і пропонуємо випробувати свої шанси та стати нашим переможцем!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Нові формати навчання – "перевернутий урок"

Дистанційне навчання сьогодні є новою реальністю і справжнім викликом для вчителів та учнів. У четвер, 30 липня, о 17:00 у новому вебінарі Smart Foundation із нашою гостею поговоримо про особливості дистанційної підготовки учнів та основні компетенції, якими має володіти вчитель, аби засвоєння знань в онлайн-форматі дійсно змогло зацікавити та організувати дітей.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Як підготувати школу до дистанційного навчання

До уваги керівників навчальних закладів! 23 липня о 17:00 під час вебінару від Smart Foundation поговоримо про те, як керівникам навчальних закладів підготувати школи до дистанційного навчання з 1 вересня 2020 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Стипендія допоможе мені здійснити мрію», – стипендіатка Smart Foundation Анна Тесля

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів на Полтавщині стипендіальним проєктом. Одна з наших стипендіаток – учениця Лутовинівської гімназії Козельщинського району Полтавської області Анна Тесля. Вона посіла третє місце на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології. Дізнавалися в Ані, як вона готується до предметних олімпіад та чи планує ще змагатися за стипендію Smart Foundation.  

ДЕТАЛЬНІШЕ

Шкільна освіта 2020 – 2021 в нових реаліях

1 вересня 2020 року найочікуваніше пройде в новому форматі для освітян, батьків та учнів. Серед можливих сценаріїв: обмеження кількості одночасного перебування дітей у класах; дистанційна освіта; змішаний формат навчання, при якому деякі уроки проводяться онлайн, а деякі – офлайн; повне повернення дітей до школи. 

Детальніше

Якою має бути велопарковка в козельщині?

Благодійна організація Smart Foundation оголошує конкурс на найкращий дизайн велопарковки поблизу оновленої бібліотеки в смт Козельщина Полтавської області. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

«Подорожувати, вчитися та саморозвиватися» – чотирикратний призер, стипендіат Smart Foundation про учнівські олімпіади

Благодійна організація Smart Foundation підтримує призерів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів на Полтавщині стипендіальною програмою. Один із найактивніших наших стипендіатів – чотирикратний призер з історії, української мови та літератури, російської мови та літератури й географії – Назар Зіненко. Хлопець – також активний учасник профорієнтаційного табору від Smart Foundation. Розпитали в Назара, як він готується до предметних олімпіад та чи потрібні в Україні такі змагання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Буккросинг VS Пандемія: чи варто боятися читати книжки? 

Попри послаблення карантинних обмежень в Україні, буккросери поки що не поспішають до точок обміну книгами. Чи безпечно користуватися буккросинговою поличкою від «Smart Foundation» в смт Козельщина Полтавської області, вирішили запитати в доктора медичних наук, завідувачки відділу респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Алли Мироненко.

ДЕТАЛЬНІШЕ

7 вчителів та 4 учнів-призерів обласних олімпіад отримали стипендії від Smart Foundation

26 червня 2020 року в смт Козельщина на Полтавщині відбулося нагородження призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та вчителів, що їх підготували, Благодійною організацією Миколи Сушка Smart Foundation.

Детальніше

Smart Foundation став партнером Української бібліотечної асоціації

Благодійна організація Smart Foundation та Українська бібліотечна асоціація (УБА) підписали угоду про партнерство на 2020 рік. «Ми віримо, що сучасна бібліотека – це простір для спілкування, отримання нових знань, вивчення історії рідного краю та місце, де відбувається розбудова демократичного громадянського суспільства. Більшості сільських бібліотек в Україні потрібно трансформуватися в нові культурно-освітні простори та цифрові хаби. Аби ці трансформації прискорити та підтримати розвиток сучасних бібліотек, ми підписали угоду про партнерство з Українською бібліотечною асоціацією», – зазначила директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська та додала, що Благодійна організація вже реалізує проєкт із осучаснення сільської бібліотеки в новий громадський культурно-освітній простір у Козельщині на Полтавщині.

Детальніше

Перші результати соціального експерименту – встановлення буккросингу в селі на Полтавщині

Рівно пів року тому, 10 січня 2020 року, Благодійна організація Smart Foundation, засновником якої є меценат Микола Сушко, встановила в смт Козельщина на Полтавщині першу буккросингову поличку. Цей проєкт має на меті не тільки популяризацію книгочитання в невеличких містах і селах України, самоосвіти, а ще й побудови довіри серед громади. Як розвивався буккросинг у невеличкому селі, і чи досягли організатори поставлених цілей, розповідаємо в нашому огляді. 
Детальніше

 10 принципів ідеальної бібліотеки

Супертехнологічною чи затишною – якою має бути сучасна бібліотека, аби книголюби шикувалися в чергу перед її дверима? Які тенденції книгозбірень зараз популярні в Європі? Отримаємо відповіді на ці запитання під час вебінару, організованому Smart Foundation, від кандидатки історичних наук, виконавчої директорки Всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація, доцентки НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" Ярослави Сошинської.
Детальніше

Smart Foundation у YouTube!

Тепер ми ще ближче до вас! Підписуйтеся на наш YouTube-канал та отримайте можливість: дивитися першими унікальний контент про самоосвіту та саморозвиток; ставити запитання безпосередньо експертам під час вебінарів; мати під рукою постійний доступ до відео в записі та переглядати в зручний час. На каналі вже доступні відеозаписи наших попередніх вебінарів, і на вас чекають нові трансляції! Підписатися можна тут: https://bit.ly/3d5f1ei
Детальніше

Smart Foundation — 28 Травня 2020

Як обрати професію майбутнього

До уваги батьків! Як батькам мотивувати дітей до самоосвіти? Як допомогти дитині не потонути у великий кількості відкритих онлайн курсів та обрати дійсно потрібні знання? Чому, окрім школи, потрібно вводити так зване змішане навчання? Під час наступного вебінару від Smart Foundation допоможемо батькам розібратися в стосунках із дітьми та допомогти зрозуміти одне одного. Розкажемо, як змінити негативну установку «самоосвіта – це додатковий, непотрібний тягар» на позитивну мотивацію про те, що самоосвіта – це можливість досягти успіху.
Детальніше

Smart Foundation — 21 Травня 2020

Як обрати професію майбутнього

Дізнайтеся, як обрати професію майбутнього у світі, сповненому постійних змін! Команда Smart Foundation готує для вас новий вебінар, протягом якого обговоримо наступні питання: Що потрібно знати батькам та дітям, аби вже сьогодні правильно розвивати потрібні на ринку праці навички? Як змінився світ та як планувати свою професію в цих змінах? Разом із викладачкою Києво-Могилянської академії, власницею мовної школи та мамою двох дітей Ольгою Бершадською відповімо на ці та інші запитання під час вебінару «Як обрати професію майбутнього».
Детальніше

Smart Foundation — 13 Травня 2020

Читання як один зі шляхів саморозвитку

Smart Foundation готує наступний вебінар! Цього разу будемо говорити про розвиток навички читання.

Нові технології та велике інформаційне перевантаження вимагають від нас постійного розвитку читацьких навичок, зокрема й через нові методи навчання. І хоча попереду нас чекають ще більші технологічні й суспільні зміни, проте очевидно, що ті, хто вміють ефективно читати, завжди будуть у виграші. Під час вебінару говоритимемо про: - психологічні обґрунтування необхідності читання; - вплив різних жанрів літератури на розвиток дитини; - тенденції читання зараз та їх вплив на особистість; - конкретні інструменти, які допоможуть прищепити дитині любов до читання; - роль особистого прикладу дорослого для дитини. 

Детальніше

Smart Foundation — 5 Травня 2020

Ірен Роздобудько: Бібліотека – це не тільки заклад, де можна взяти книжку, але й сакральне місце з особливою енергетикою

У червні 2019 року команда Smart Foundation разом із відомою українською письменницею, ілюстраторкою та сценаристкою Ірен Роздобудько в рамках проєкту «Мереживо. Літературні читання в містечках України» спільно з ГО «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу» провели низку зустрічей із читачами Полтавщини. Як тоді, так і зараз ми впевнені, що книголюбів у райцентрах не менше, ніж в урбаністичних містах. В умовах карантину, коли бібліотеки закриті, ми вирішили запитати в Ірен Роздобудько, як письменниця долає карантинну бентегу, що повинні змінити українські бібліотеки, аби привернути увагу книголюбів, та яких книжок і сюжетів очікувати від авторки найближчим часом.
Детальніше

Smart Foundation — 29 Квітня 2020

Як перейти на дистанційне навчання й не з'їхати з глузду

29 квітня о 17:00 на YouTube каналі Smart Foundation разом з експерткою, вчителькою інформатики 10-11 класів Політехнічного ліцею Національного технічного університету України «КПІ» Людмилою Булигіною поговоримо про особливості дистанційного навчання, обговоримо результати опитування щодо дистанційного навчання під час карантину та розберемо експрес-заходи для нового формату навчання. 
Детальніше

Smart Foundation — 23 Квітня 2020

Анонсуємо, що ми почали підготовку до видання літопису рідного краю від письменника-краєзнавця з Полтавської області Григорія Сердюка

Чому Smart Foundation підтримує українських авторів, які популяризують історії рідного краю? Ми віримо 🙏🏼, що книги – це невід'ємна частина нашого життя, яка надихає та мотивує на покращення особистості. Книги допомагають знати свою історію та пишатися нею, виховувати толерантність та взаєморозуміння, розширювати та поглиблювати світогляд!
Детальніше

Smart Foundation  —  9 Квітня 2020

Вебінар «Як врятуватися від інформаційних вірусів»

Під час карантину Smart Foundation підтримав українців, організувавши вебінар з інформаційної гігієни, під час якого експертка, засновниця ініціативи «Як не стати овочем", авторка книги «Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців» Оксана Мороз розказала про те, що таке інфодемія, інформаційний вірус і як з ними боротися


Детальніше

Smart Foundation — 20 Січня 2020

Тренінг «Світ майбутньої професії» для найактивніших школярів

Smart Foundation провела профорієнтаційний тренінг «Світ майбутньої професії», розроблений за коучинговою методикою Тамари Сухенко, авторки книги «Як обрати професію майбутнього». Як обирає професію покоління ХХІ століття, зміна парадигми: від знань до навичок, професії і соціальні ролі, навички, які будуть потрібні в майбутньому - про все це дізналися учні 8 навчальних закладів Козельщінського району Полтавської області
Детальніше

Smart Foundation — 11 Січня 2020

Відкриття першої точки буккросингу Smart Foundation

Соціальний експеримент успішно запущено в смт Козельщина Полтавської області. Підтримали ініціативу Smart Foundation Український інститут національної пам'яті, видавництва «Наш Формат», «Основи», «Дух і Літера», рітейлер «Yakaboo»
Детальніше

Smart Foundation — 11 Грудня 2019

Масштабну реконструкцію розпочато!

Smart Foundation розпочав масштабну реконструкцію Центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара в Козельщинському районі Полтавської області. Уже досить скоро тут буде оновлена бібліотека – новий культурний, сучасний, двоповерховий простір для саморозвитку, навчання, роботи й дозвілля, де можна буде не лише читати книги, а й проводити освітні тренінги, збори, гуртки, лекції тощо.
Детальніше

Smart Foundation — 11 Листопада 2019

Тренінг із Ненасильницької комунікації Еви Рамбали

Smart Foundation посприяв участі освітян із Полтавщини в навчальному одноденного тренінгу офіційної тренерки Міжнародного центру з Ненасильницької комунікації (CNVC) Еви Рамбали
Детальніше

Smart Foundation — 30 Жовтня 2019

Тренінг із Ненасильницької комунікації «Мова серця»

В смт Козельщина Полтавської області пройшов тренінг для батьків та дітей «Мова серця», організований Smart Foundation. Психолог Марина Вострова разом із колегами Оксаною Ільєнко та Аліною Бабюк розповіли учасникам про сприйняття критики «шакалом» та «жирафом» за методом Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга, показали на практичних прикладах, як це буває, та дали можливість кожному побути в ролі оповідача, «шакала» й «жирафа». Вправи показали батькам і дітям, наскільки важливим є вираження своїх емоцій і висловлення потреб
Детальніше

Smart Foundation — 2 Листопада 2019

Тренінг з розвитку критичного мислення для освітян

За підтримки Smart Foundation вчителі Козельщинськго району Полтавської області пройшли курс «Методика розвитку критичного мислення учнів у викладанні різних предметів»
Детальніше

Smart Foundation — 6 Серпня 2019

Smart Foundation узяв участь у Міжнародній конференції з демократичної освіти IDEC

26 років поспіль IDEC щорічно проводять у різних країнах світу. Учасники від Smart Foundation мали можливість побачити презентації 300 українських та закордонних освітніх проєктів, послухати та подискитувати з 25 провідними топ-спікерами з 20 країн світу
Детальніше

Smart Foundation — 25 Липня 2019

Профорієнтаційний табір в Карпатах для школярів Козельщинського району

Під час заходу діти пройшли програму з формування мотивації, отримання нових знань, розкриття індивідуального потенціалу, вибору майбутньої професії та ще й насичену творчу та екскурсійну програму мальовничими краєвидами Карпат.
Детальніше

Smart Foundation — 2 Липня 2019

Літня школа на березі моря для вчителів Козельщинського району

5 днів насиченої та цікавої роботи над професійною креативністю, дослідженням новітніх технологій в навчанні та формуванням інноваційного освітнього простору. А ще – 5 днів цікавого спілкування, обміну досвідом та приємного відпочинку на морському узбережжі
Детальніше

Smart Foundation — 21 Червня 2019

Підтримка викладачів Києво-Могилянської академії

Smart Foundation надав грант Києво-Могилянській Академії на впровадження програм розвитку викладацької майстерності в НаУКМА. Мета проєкту - через створення умов для постійного розвитку викладачів забеспечувати високу якість освіти та науки в Академії Впровадження таких програм дає можливість НаУКМА розширити свою присутність та вплив на міжнародні академічні спільноти 
Детальніше

Smart Foundation — 20 Червня 2019

Зустріч читачів з українськими письменниками Ірен Роздобудько та Іваном Адрусяком.

Smart Foundation разом з «Українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу» PEN Ukraine організували зустріч дітей та дорослих з улюбленими письменниками в Козельщіні, Кременчузі та Кобиляках. Захід покликаний підвищити престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами
Детальніше

Smart Foundation — 17 Червня 2019

Обладнання хореографічного класу для дітей Сушківської гімназії

Тепер у дітей в сільській школі є змога повноцінно займатися танцями, гімнастикою та розвивати свої здібності разом з талановитими педагогами
Детальніше

Smart Foundation — 10 Червня 2019

Створення нового освітнього історичного онлайн-проекту

Smart Foundation разом з випускниками Києво-Могилянської бізнес школи започаткували проєкт "Творення України: сильні особистості та складні рішення". Він розповідає про проявлення України крізь історію від найкращих сучасних дослідників
Детальніше

Smart Foundation — 20 Квітня 2019

Цикл тренінгів для освітян Козельщинського району

Благодійна організація Smart Foundation провела цикл тренінгів для освітян Козельщинського району, спрямованих на самодослідження, самодіагностику, вивчення інструментів, які відвищують компетентність педагогів в епоху інновацій
Детальніше

Smart Foundation — 29 Березня 2019

Школярі Козельщинського району Полтавської області відвідали провідні університети столиці по програмі «Університетська зміна Києва»

Smart Foundation запросив дітей на екскурсію та допоміг надихнутися атмосферою студентського життя. Протягом 4-х днів учні відвідали 7 провідних вишів столиці (Київський університет ім. Бориса Грінченка, Києво-Могилянська академія, КНУ імені Тараса Шевченка, Київський національний університет культури і мистецтв та ін.), а на завершення поїздки побували в Музеї популярної науки та техніки «Експериментаніум».
Детальніше

Smart Foundation — 18 Березня 2019

Команда Smart Foundation відвідала Козельщину (Полтавська обл.), щоб привітати та нагородити одного з найталановитіших хлопців району – Назарія Зіненка

Назар – учень 8 класу Козельщинської ЗОШ, за спиною якого десятки перемог в олімпіадах і конкурсах як з гуманітарних і точних наук, так і з музики! Лише цього року він посів призові місця вже у 4-х обласних олімпіадах (з історії, з української мови та літератури, з хімії та географії), а наразі готується до всеукраїнської з географії. Пишаємось прагненням хлопця до знань та розвитку. Успіхів тобі, Назаре!
Детальніше

Smart Foundation — 24 Лютого 2019

«День наскрізного навчання: STEM» від Міжнародного освітнього центру «Insight» (КМДШ)

Smart Foundation надав можливість освітянам Козельщинського району Полтавської області відвідати тренінг «День наскрізного навчання: STEM». Інструменти STEM-навчання та застосування підходу 4К+Д (навички 21 століття – креативність, колаборація, комунікація, критичне мислення та дослідництво) є саме тими засобами, які допоможуть сучасним вчителям реалізувати це непросте, але надважливе завдання.
Детальніше

Smart Foundation — 29 Листопада 2018

Smart Foundation виступив партнером в організації Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства

Більше 2000 учасників, десятки благодійних і громадських організацій. Дискусії, обмін досвідом у розвитку суспільства, ефективності та прозорості в благодійності, інформаційної безпеки, освіти
Детальніше

Smart Foundation — 25 Листопада 2018

Участь освітян з Козельщинського району в інтенсиві з Юло Воглайдом

Якою має бути якісна освіта? І яким повинен бути вчитель, який допоможе дитині з задоволенням вчитися і розвиватися? Педагоги з Полтавської області разом зі Smart Foundation намагалися знайти відповідь на ці питання на київському інтенсивний «Учитель як головний агент змін». Експерти Юло Вооглайд, естонський мислитель, учитель, засновник школи №1 в Естонії, і Володимир Моренець, доктор філологічних наук, професор Києво-Могилянської академії, ділилися досвідом і методиками виховання та освіти
Детальніше

Smart Foundation — 20 Листопада 2018

Видавництво книги Григорія Сердюка "Величний подвиг Козельщинського краю"

Smart Foundation профінансував видавництво книги письменника-краєзнавця з Полтавської області Григорія Сердюка про події Другої світової війни та героїчні вчинки простих людей Козельщинського краю. Книга вийшла тиражем 500 екземплярів та безкоштовно розповсюджена серед бібліотек та вузів України
Детальніше